İkinci El Beyaz Eşyalarınızı alıyoruz | Ankara Spotçu İkinci El Eski Eşya Alanlar 0532 416 13 98
Yaman Spot İkinci El Eşya Ankara - Ankara Spotçu - İkinci El Eski Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşyalarınızı alıyoruz

İkinci EL Beyaz Eşya Alanlar

Ankara’da satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızı bizimle değerlendirin. En yüksek fiyatla Ankarada ikinci el beyaz eşyalarınızı alıyoruz. Bir telefon veya bir whatsapp mesajı ile eşyalarınıza değerinde fiyat vererek satmanızı sağlıyoruz…. Bizimle iletişime geçin ve Ankarada ikinci el beyaz eşyalarınızı en güzel şekilde en güzel fiyatlara bize satın…
İkinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası ve ikinci el fırınlarınız için Ankara Yaman Spot farkını hissedin.

İkinci EL Beyaz Eşyalarınızı Alıyoruz

Evlerimizin vazgeçilmesi olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın vb. en önemli ev eşyalarıdır. Beyaz eşyalarımızın kullanım ömrü maksimum 6 ila 10 yıl arası değişmektedir. Buna göre Ankara Beyaz Eşya Alanlar olarak kesinlikle 6 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ömrü dolmuş, sürekli tamire göndermekten bıktıysanız ancak yeni bir beyaz eşya almayada bütçeniz yetmiyorsa bizi arayın veya mağazamızı ziyaret edin. Tüm ev eşyalarında olduğu gibi ikinci el beyaz eşya’da da yardımınıza koşuyoruz. 3 ay ile 6 yıl arası sağlam, kaliteli, garantisi devam eden beyaz eşyaları bizden temin edebilir ve bize satabilirsiniz. 2. EL Beyaz Eşya Alanlar uzun yıllar tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye daha uzun yıllar devam edecektir.